Praha 5 pořádá výlety pro seniory - tentokrát i do Plzně

17.04.2019 9:15

Městská část Praha 5 i na jaře připravila výlety pro seniory, jejichž cílem je tentokrát Plzeňský pivovar Prazdroj a meditační zahrada v Plzni. Výlety pořádá Odbor sociální problematiky MČ Praha 5 pod záštitou radního pro sociální oblast JUDr. Petra Lachnita.

Praha 5 pořádá výlety pro seniory - tentokrát i do Plzně
Foto: Praha 5
Popisek: Výlet seniorů - ilustrační foto

Výlet je naplánován ve dvou termínech, na čtvrtek 30. května a na čtvrtek 6. června 2019. V obou termínech budou vypraveny dva autobusy, pro zájemce z řad seniorů je připraveno celkem 188 míst.

Výlet je určen pro občany ve věku nad 60 let s místem trvalého bydliště na území Městské části Praha 5. Zájemci bude vydán poukaz na výlet po předložení občanského průkazu.

Místem výdeje poukazů bude první den prostor „Výdeje parkovacích oprávnění ZPS“ v Preslově ulici č. 5 (roh Náměstí 14. října a Preslovy ulice), a to dne 23. května 2019 od 8 do 12 hodin. Pokud nebudou vydány všechny poukazy první den, další možnost bude v úřední dny: pondělí a středa 8 - 18 hodin ve 2. patře v kanceláři č. 216 budovy Úřadu MČ Praha 5, náměstí 14. října 1381/4.

Autobus bude přistaven pro držitele poukazu v den odjezdu od 8:30 hodin u stanice metra Radlická, na zastávce autobusu č. 904. Předpokládaný návrat je okolo 18. hodiny. Výlet je pro účastníky zcela zdarma a zahrnuje dopravu, vstupy do objektů a oběd.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Dvůr Králové nad Labem: Stroje do expozice textilního tisku již dorazily

8:36 Dvůr Králové nad Labem: Stroje do expozice textilního tisku již dorazily

Příprava expozice textilního tisku v prostorách Střední školy informatiky a služeb ve Dvoře Králové …