Praha 5 zahájila VI. ročník SENIOR AKADEMIE

11.03.2018 15:11 | Zprávy
autor: PV

Radní Městské části Praha 5 JUDr. Petr Lachnit a zastupitel Josef Endal zahájili ve středu 7. března unikátní projekt bezpečnostní SENIOR AKADEMIE. Tento projekt vznikl ve spolupráci Městské části Praha 5 s Městskou policií hl. m. Prahy, útvarem prevence.

Praha 5 zahájila VI. ročník SENIOR AKADEMIE
Foto: Praha 5
Popisek: VI. ročník SENIOR AKADEMIE

Bezpečnostní SENIOR AKADEMIE je ucelený cyklus dvouhodinových vzdělávacích přednášek z oblasti prevence kriminality, určený pro všechny aktivní seniory, s trvalým bydlištěm v Praze 5. Tohoto podzimního přednáškového běhu se zúčastní celkem 60 seniorů z Prahy 5. Přednáškové cykly budou probíhat na radnici Městské části Praha 5 každé úterý od září do prosince 2017 v odpoledních hodinách.

Jak redakci sdělil radní JUDr. Petr Lachnit „Vzhledem k nečekaně velkému zájmu občanů o účast v tomto projektu jedná radnice Prahy 5 s Městskou policií hl.m. Prahy o možnosti pokračování bezpečnostní SENIOR AKADEMIE v podzimních měsících 2018, aby bylo možno do kurzu zařadit i ty seniory z Prahy 5, na něž se místo v tomto jarní běhu nedostalo.“   

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Novela stavebního zákona

Jak přesně, v čem může ohrozit kvalitu veřejných staveb? A dočkáme se tedy konečně rychlejší výstavby, ať už staví kdokoliv (firma nebo člověk sám)? A co to papírování kolem toho, když chci stavět? To se také změní? Je to otřesné!

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Příbram: Nové mlžítko na náměstí uleví v horku

13:05 Příbram: Nové mlžítko na náměstí uleví v horku

Příbramská náměstí mají své kašny, nyní přibývají další vodní prvky. Na náměstí 17. listopadu je ins…