Praha: Soudní spor o platnost odvolání bývalého ředitele SPŠ Na Třebešíně skončil smírem

13.12.2016 14:30 | Zprávy
autor: PV

Soudní spor vyvolaný bývalým ředitelem Střední průmyslové školy Na Třebešíně Františkem Bártlem, který žaloval hlavní město a školu o neplatnost svého odvolání, skončil schválením smíru. Ten se přitom vztahuje pouze k datu odvolání. Radní hlavního města Prahy pro oblast školství Irena Ropková soudní smír vítá.

Praha: Soudní spor o platnost odvolání bývalého ředitele SPŠ Na Třebešíně skončil smírem
Foto: Hans Štembera
Popisek: Irena Ropková, radní hlavního města Prahy pro oblast školství a sociální politiky

„Bylo zapotřebí předejít růstu soudních výloh a zabránit dalšímu poškozování dobrého jména školy,“ vysvětlila.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Prachatice: Rekonstrukce bytových jader

22:41 Prachatice: Rekonstrukce bytových jader

Starosta Jan Bauer a místostarosta Jan Kotrba navštívili bytový dům v ulici Národní 1003, kde byla d…