Praha bude zadávat oponentní posudky k zakázkám odboru informatiky

10.12.2011 21:21 | Zprávy

Městská rada dnes rozhodla, že zajišťování oponentních posudků na výběrová řízení připravovaná odborem informatiky Magistrátu hl. m. Prahy, jejichž předpokládaná hodnota přesáhne 2 miliony korun, bude v kompetenci ředitele magistrátu. Hlavní město tak chce bojovat proti korupci.

Praha bude zadávat oponentní posudky k zakázkám odboru informatiky
Foto: Hans Štembera
Popisek: Žižkovský vysílač

„Jsem rád, že radou prošel můj původní návrh, který zamezí chybám, jako v případě Opencard. Již nebude chybět kontrola před plánovaným investičním záměrem. Posudky představují důležité preventivní opatření proti korupci, kdy hledáme všechna možná řešení, abychom korupčnímu prostředí na magistrátu zamezili," řekl primátor hl. m. Prahy Bohuslav Svoboda.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Magistrát hl.m. Prahy

Radek Rozvoral byl položen dotaz

Bydlení

Jedna věc je mít peníze na bydlení, což také úplně nechápu, jak přesně chcete změnit a druhá, aby bylo bydlení k sehnání. To hodláte řešit jak? Protože i když se třeba teď začne stavět, tak to nepokryje poptávku, hlavně, když se soustředí jen na vybrané lokality.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Přerov znovu otevírá skrytá zákoutí

19:44 Přerov znovu otevírá skrytá zákoutí

Po dvouleté pauze se do historického srdce Přerova vrací festival, který proměňuje běžně skryté kout…