Soutěž o nejlepší úřad s rovnými příležitostmi pro ženy a muže organizuje Ministerstvo vnitra České republiky ve spolupráci s Alternativou 50+, o.p.s., Fórem 50 %, o.p.s., a Gender Consulting, s.r.o., již od roku 2007.
Cílem této soutěže je nejen podpořit, ale také vyzdvihnout úřady územní samosprávy, které uplatňují principy a zásady rovných příležitostí a inspirují ostatní úřady svými příklady dobré praxe. Přihláškou do soutěže je vyplněný dotazník obsahující více jak dvě desítky převážně otevřených otázek, které zjišťují, jak úřad podporuje rovné příležitosti jednak dovnitř úřadu vůči svým zaměstnankyním a zaměstnancům, jednak navenek vůči veřejnosti.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku

