Období prosince přináší do Říčan již po mnoho let období neobyčejné (před)vánoční atmosféry plné zajímavých setkání, vánočních chutí, vůní, zvyků a pěveckých či tanečních vystoupení.
První adventní neděle letos připadla na 30. listopad, kde se od 17.00 hodin v rámci XII. ročníku adventního prozpěvování představí dětský folklórní soubor Mikeš ze Základní umělecké školy v Říčanech. Vystoupí zde i soubor Kamýček z Kamýka nad Vltavou a Prácheňský soubor písní a tanců ze Strakonic. V půl sedmé večer se pak program přemístí na říčanské náměstí, kde bude rozsvěcen ozdobený Vánoční strom - krásná jedle.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku

