Přerov: Rezervace pro Cyklobus Bečva začala. První spoj vyjede začátkem června

08.05.2017 8:32 | Zprávy
autor: PV

Cyklobus Bečva letos zahájí už pátou cykloturistickou sezónu. Stal se oblíbeným prostředkem milovníků kol, kteří si z Přerova či Lipníku nad Bečvou vyjedou na Bumbálku autobusem a dolů už jedou v sedle kola.

Přerov: Rezervace pro Cyklobus Bečva začala. První spoj vyjede začátkem června
Foto: prerov.eu
Popisek: Přerovské Horní náměstí

 I když sezóna začne až 3. června, už teď je možné si místo v cyklobusu rezervovat – a to na těchto stránkách společnosti Arriva: https://jizdenky.arriva.cz.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Bezpečnost

Proč by měl stát zajištovat bezpečnost soukromým firmám? Právě proto, že jsou soukromé, neměli by to dělat opravdu sami? Stát by měl podle mě zajistit bezpečnost hlavně nás občanů, nebo třeba nemocnic, stěžejní infrastruktury apod.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nový Bor: Stavba obchvatu u Svoru přinese od dubna částečnou uzavírku I/9

7:46 Nový Bor: Stavba obchvatu u Svoru přinese od dubna částečnou uzavírku I/9

Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) informuje, že stavba obchvatu na silnici I/9 u Svoru si vyžádá čás…