Od školního roku 2018/2019 budou mít některé příbramské základní školy nové ředitele. Již před několika týdny město jmenovalo nové ředitele pro ZŠ Školní (Ing. Klára Karlíková) a ZŠ Březové Hory (Mgr. Josef Strejc). ZŠ Jiráskovy sady bude řídit Mgr. Petr Šlemenda, ZŠ pod Svatou Horou opět povede Mgr. Roman Behún. Ředitelé by se měli ujmout svých funkcí k 1. srpnu 2018. Pro ZŠ 28. října ředitel zatím nebyl vybrán.
„Jsem přesvědčen, že další ředitelé, které jsme v pondělí na radě vybrali, zajistí dlouhodobý rozvoj škol, v nichž působí. Jde o zkušené pedagogy, kteří navíc již prokázali manažerské schopnosti,“ uvedl příbramský místostarosta Václav Švenda. Roman Behún v minulých letech vedl ZŠ pod Svatou Horou, Petr Šlemenda působil jako zástupce ředitele školy.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV