Příbram: Nové sportoviště vznikne ve vnitrobloku ulice Jana Drdy

02.03.2025 22:05 | Tisková zpráva
autor: PV

Město Příbram se v posledních letech věnuje také obnově sportovních plácků a hřišť. V letošním roce se nového multifunkčního volnočasového hřiště dočkáme ve vnitrobloku v ulici Jana Drdy.

Příbram: Nové sportoviště vznikne ve vnitrobloku ulice Jana Drdy
Foto: Příbram
Popisek: Příbram

Sportovní zařízení města (SZM) Příbram mají ve své správě řadu sportovišť. Patří mezi ně také několik víceúčelových hřišť ve městě, jako například hřiště pod Svatou Horou, hřiště Na Cihelně, Hlinovky, nově hřiště na Cvičně nebo například hřiště u Základní školy Březové Hory. V letošním roce byl SZM schválen investiční záměr na revitalizaci hřiště v ulici Jana Drdy. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Bc. Hana Ančincová byl položen dotaz

A proč jste tu valorizaci rodičáku neprosadili dřív?

Za vaší vlády? To podle vás stát na rodiče taky kašlal? Minulá vláda dokonce zrušila dost výhod pro rodiče. Třeba školkovné a vy jste u toho svítili. Jsem pro valorizaci, je potřeba, jen kritizovat jiné za něco, co jste sami neudělali, není to pokrytecké?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mladá Boleslav: Komunitní energetika uvítala nového partnera

22:09 Mladá Boleslav: Komunitní energetika uvítala nového partnera

Do systému komunitní energetiky se nově zapojila společnost Vodovody a kanalizace Mladá Boleslav.