Příbram: Pražská ulice bezpečnější

18.09.2019 17:17 | Zprávy
autor: PV

Na základě podnětů od občanů se vedení města zabývalo situací, která nastává každý víkend na pěší zóně Pražské ulice. Lidé, jdoucí touto nákupní třídou, jsou nuceni proplétat se mezi zaparkovanými vozidly.

Příbram: Pražská ulice bezpečnější
Foto: Příbram
Popisek: Příbram

Nejenže dochází k nebezpečným situacím, ale je vážně narušován ráz i účel prostoru označeného jako pěší zóna. Ta je definována příslušnou dopravní značkou, která je u každého vjezdu do Pražské již několik let osazena. Nejedná se tedy o nově zaváděné opatření, ale o nově kladený důraz na jeho dodržování.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Michal Zuna byl položen dotaz

Jednání o vydání Babiše a Okamury

Tvrdíte, jak jednání mandátového a imunitního výboru proběhlo věcně a konstruktivně. Můžete to rozvést? Mě by ta debata, kdy je už dopředu znám výsledek zajímala. A lze něco nazvat vůbec jednáním, natož konstruktivním, když víme, že k vydání nedojde? O čem se tak vlastně jednalo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mladá Boleslav: Uniklé ovce skončily v útulku ve Frýdlantu

22:42 Mladá Boleslav: Uniklé ovce skončily v útulku ve Frýdlantu

V pondělí 2. února v 7:40 přijal operační důstojník městské policie první z celkem sedmi oznámení o …