Příbram: Promítání v letním kině odstartují 3Bobule

23.06.2021 19:02

I v letošním roce se můžeme těšit na filmové večery v letním kině. Připraveno je celkem deset titulů.

Příbram: Promítání v letním kině odstartují 3Bobule
Foto: Honza Groh
Popisek: Václavské náměstí v Příbrami

Letní kino je v letošním roce s ohledem na sportovní přenosy z MS v hokeji a ME ve fotbale využíváno více než v minulosti. Přesto, ta pravá nabídka teprve přichází. V pátek 25. června totiž začne promítání, kdy je pro diváky připraveno celkem deset filmů z české i světové produkce. První pozvánka platí na skvělý snímek 3Bobule.

Stejně jako v loňském roce je zajištěna technologie, která umožní i promítání novějších filmů. V nabídce jsou zmíněné 3Bobule, Diego, Pomáda, Samotáři, Tenet, Rocketman, Dolittle, Bábovky, Frčíme a posledním filmem bude 31. srpna Obecná škola. „U prvního a posledního snímku filmové sezony nabídneme také jistou nadstavbu. U snímku 3Bobule se tematicky nabízí ochutnávka vín. Zpestřením filmu Obecná škola by mohla být účast režiséra Jana Svěráka, o které jednáme,“ doplnil informace starosta Jan Konvalinka. 

Léto v letním kině nebude pouze o promítání, ale a také o hudbě a divadlu. „O prostory letního kina projevují zájem také kapely a produkční agentury. Koncertovat by zde tedy měli například Marek Ztracený, Divokej Bill, Olympic, Čechomor nebo Viktor Sheen. Zapomenout nesmíme ani na jedinečné a originální představení z dílny La Putyka s názvem Kaleidoscope, na které jste zváni 8. srpna,“ zmiňuje Vlastimil Ševr z Městského kulturního centra.

Vstupenky na promítání v letním kině je možné zakoupit v předprodeji v síti Ticketportal za 120 Kč či na místě za 150 Kč ZDE.

Vstupenky na představení Kaleidoscope opět můžete zajistit v síti Ticketportal ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Vsetín: Regenerace Luhu je u konce

21:44 Vsetín: Regenerace Luhu je u konce

Regenerace sídliště Luh se v těchto dnech definitivně uzavírá. Její realizace probíhala postupně běh…