Příbram: Sokolové děkují za nemocného Ondru

26.04.2015 8:32 | Zprávy

TJ Sokol Příbram děkuje všem, kteří svým potleskem přišli podpořit cvičence sokolské akademie a finančním darem přispěli do společné sbírky pro našeho mladého gymnastu Ondru Vanera, který se před dvěma roky vážně zranil.

Příbram: Sokolové děkují za nemocného Ondru
Foto: Honza Groh
Popisek: Václavské náměstí v Příbrami

"V průběhu akademie byl Ondrově rodině předán šek s více než 116 tis. Kč, ale po ukončení se našlo ještě několik milých lidí, kteří přispěli, a tak se celková částka ze sokolské benefice vyšplhala přes neuvěřitelných 120 tis. Kč. Děkujeme,“ říká za TJ Sokol Příbram Kateřina Ptáčková.

Na akademii bylo možné zhlédnout celou škálu cvičenců jednoty Sokol – vystoupení rodičů a dětí s plyšáky, rozcvičku a hry s padákem v podání předškoláků, cvičení všestrannosti, aerobik, moderní i sportovní gymnastiku, tanec, olympijský šplh, hromadné vystoupení žen a další. Počet účinkujících přesáhl 300. A minimálně dvojnásobná byla divácká podpora. Sokolovna doslova praskala ve švech.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: pribram-city.cz

Tomio Okamura byl položen dotaz

Myslíte, že zas nastane doba, kdy se bude moci říkat skutečná pravda?

Co hodláte jako strana v případě úspěchu udělat proto, aby se opět smělo problémy nazývat skutečnými jmény, aniž byste pak čelil nějakému stíhaní třeba za xenofobii, rasismus, či nařčení, že jste proruský atd?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hradec Králové: Na parkování ve městě už dohlíží nový vůz městské policie

16:47 Hradec Králové: Na parkování ve městě už dohlíží nový vůz městské policie

V tomto týdnu začal jezdit ulicemi Hradce Králové nový vůz, který bude využívat městská policie k ef…