Prostějov: Dopravní terminál získal ocenění v soutěži Stavba roku 2020

13.06.2021 7:35 | Zprávy
autor: PV

Soutěž vyhlašoval Olomoucký kraj a v kategorii stavby dopravní, inženýrské a vodohospodářské si čestné uznání odneslo i město Prostějov.

Prostějov: Dopravní terminál získal ocenění v soutěži Stavba roku 2020
Foto: prostejov.eu
Popisek: Prostějov

O vítězích cen v pěti kategoriích rozhodla odborná porota. Do soutěže se letos přihlásilo více než třicet projektů z celého kraje, od rodinných domů až po dopravní nebo průmyslové stavby.

„Jsem moc rád, že jsme získali toto ocenění a zařadili se mezi ty, kteří si odnesli čestné uznání. Dopravní terminál slouží a já věřím, že lidem se také líbí,“ usmíval se při přebírání ocenění náměstek primátora Jiří Rozehnal.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ivana Váňová, MBA byl položen dotaz

Strana

Proč jste změnili logo, ale název strany ne? Nemyslíte, že je tak trochu zastaralý a třeba slovo křesťanská může řadu voličů odradit? I to lidová je takové zvláštní. Mě jako první napadne lidové milice

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Cheb: Představitelé města uctili památku obětí druhé světové války

11:17 Cheb: Představitelé města uctili památku obětí druhé světové války

Krátké pietní akty se uskutečnily u válečných památníků v Chebu a jeho okolí.