Multimediální vlaková souprava se šesti vagóny bude přistavena na kopřivnickém vlakovém nádraží. Netradiční interaktivní prostory v dopoledních hodinách přivítají žáky druhého stupně základních škol, v odpoledních širokou veřejnost. Ta bude mít možnost vlak navštívit v době od 15:30 do 18 hodin. „Průvodci účastníků akce budou odborní lektoři, kteří s každou skupinou stráví devadesát minut, přesně tak dlouho trvá jedna prohlídka,“ uvedla manažerka volnočasových aktivit Lenka Heráková.
Prohlídky začnou vždy po dvaceti minutách, přičemž vstupné do vlaku bude pouhých dvacet korun. „Tato netradičně nízká cena je možná proto, že příjezd protidrogového vlaku finančně podpořilo jednak město Kopřivnice a také Moravskoslezský kraj,“ prozradila Lenka Heráková s tím, že kromě Kopřivnice multimediální vlaková souprava navštíví také Nový Jičín, Frýdlant nad Ostravicí a další města.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV