První neděli v měsíci zaplatí v kině jablonecké rodiny polovic

28.01.2016 10:00 | Zprávy
autor: PV

Od února vždy první neděli v měsíci nabídne Jablonec nad Nisou v rámci prorodinné politiky a ve spolupráci s Eurocentrem rodinám vstup na film v kině Junior za polovinu.

První neděli v měsíci zaplatí v kině jablonecké rodiny polovic
Foto: VolbyJablonec.cz
Popisek: Silueta Jablonce nad Nisou

Od roku 2013 platilo, že když si rodina koupila čtyři vstupenky na jakékoliv rodinné představení, dostala jednu bonusovou zdarma. Od února bude kino Junior vždy první neděli v měsíci nabízet rodinné představení za zvýhodněnou cenu. „Všichni diváci zaplatí pouze 50 % skutečné ceny vstupenky, druhou polovinu uhradí město ze své pokladny,“ vysvětluje náměstek Pavel Svoboda s tím, že náklady z městského rozpočtu na zvýhodněné vstupné se pohybují kolem 6 000 korun za měsíc.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Znojmo: Dotace zamíří do nemocnice, charity i dětské ordinace

19:47 Znojmo: Dotace zamíří do nemocnice, charity i dětské ordinace

Zastupitelé města Znojma schválili na svém červnovém zasedání poskytnutí několika významných dotací,…