Rekonstrukce klubovny městské části Brno-sever byla dokončena

01.03.2017 7:32 | Zprávy
autor: PV

Prvnímu zasedání Zastupitelstva MČ Brno-sever v zrekonstruovaných prostorách klubovny na Okružní 21 bude předcházet slavnostní předání obrazů Vladimíra Kiseljova

Rekonstrukce klubovny městské části Brno-sever byla dokončena
Foto: brno.cz
Popisek: Brněnský magistrát

Po necelém roce byla nedávno ukončena první etapa komplexní rekonstrukce klubovny městské části na Okružní 21, zaměřená na její interiér. Řada organizací, spolků a dalších zájemců z řad veřejnosti, kteří si klubovnu od městské části pronajímají, tak nyní pro své místní aktivity dostává prostředí vyhovující současným standardům, provedená rekonstrukce navíc umožňuje další rozšíření využití objektu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Proč zřizovat nějako krizovou komisi?

Kdo by měl být jejím členem? Kdo by ji jmenoval? Na jak dlouho? A jestli se může sejít a rozhodovat nějaká komise, proč by nemohl i parlament? Nějak to nechápu a myslím, že by o zásadních věcech měli rozhodovat politici, které si volíme ne bůh ví kdo.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pelhřimov: Oprava zimního stadionu začne na jaře

22:09 Pelhřimov: Oprava zimního stadionu začne na jaře

Zahájení rozsáhlé modernizace stadionu v současné době brání zpoždění na straně energetické společno…