Rosice: Stavební práce v Husově čtvrti pokračují, dojde k omezení parkování

21.06.2020 7:34 | Zprávy

Oprava pozemních komunikací v Husově čtvrti vstupuje do druhé etapy – začínají stavební práce. Proto bude od 22. června platit zákaz vjezdu a nebude ani možné zaparkovat ve vnitrobloku.

Rosice: Stavební práce v Husově čtvrti pokračují, dojde k omezení parkování
Foto: cs.wikipedia.org
Popisek: Rosice

O Během této doby doporučujeme využít k parkování ulice Havířskou či Jiráskovu, které by měly poskytnout dostatek místa pro parkování po dobu rekonstrukce.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Mgr. Ondřej Lochman, PhD. byl položen dotaz

Kde máte nějakou jistotu, že se teď ODS bude chovat jinak?

Tvrdíte, že požadujete, aby byl váš náměstek na ministerstvu spravedlnosti o všem informován. Jak toho ale budete chtít v praxi dosáhnout, když teď byl evidentně obcházen? Jaké záruky máte nebo budete požadovat, že se dostanete ke všem informacím?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vsetín: Město opraví střechu přístavby lázní

20:36 Vsetín: Město opraví střechu přístavby lázní

Vsetínská radnice zahájí na konci června opravu střešního pláště přístavby městských lázní, v níž se…