Starosta Rožnova Radim Holiš svolal pracovní poradu členů zastupitelstva města k detailnímu projednání jednotlivých položek návrhu rozpočtu na rok 2015. Vyšší příjmy města a tím pádem i vyšší výdaje. Taková je realita, ze které vycházeli pracovníci odborů MěÚ při zpracování návrhu rozpočtu města na rok 2015. Celkové předpokládané příjmy jsou 330 milionů korun, stejně vysoké tak mohou být i výdaje.
„Nejvýznamnější příjmy v rozpočtu města jsou daňové příjmy, městské a správní poplatky a příjmy z hazardu. Zde je celková výše příjmu vypočítána na 204 milionů korun. V objemu příjmů následuje dotace na výkon státní správy (24 milionu korun),“ popsal příjmovou stránku rozpočtu města vedoucí finančního odboru MěÚ Martin Hrnčárek.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: roznov.cz