Sokolov: Mezigenerační setkání, tentokrát s vánočním posezením

29.12.2019 15:36 | Zprávy
autor: PV

Stejně jako v loňském roce i letos jsme se před koncem roku sešli v Mateřské škole Kosmonautů s našimi kamarády seniory z Klubu důchodců v Háječku na Vánočním posezení. Babičky a dědečky jsme zapojili do krátkého pásma písní a básní nejen s vánoční tematikou. Poté se děti posilnily dobrou svačinkou, kterou pro ně senioři připravili.

Sokolov: Mezigenerační setkání, tentokrát s vánočním posezením
Foto: wikipedia
Popisek: Sokolov.

Řádně posilněni se děti se seniory pustili do společné práce - výroby vánočních ozdob z papíru. Společné tvoření jim šlo pěkně od ruky a za chvilku bylo na stole mnoho krásných papírových perníčků. Nakonec jsme si vzájemně popřáli krásné svátky a do roku 2020 jen to nejlepší.

Nechyběly ani dárečky. Děti pro babičky a dědečky vyrobily keramické svícny a senioři dětem přichystali krásné vánoční balíčky. Celému dění tentokrát přihlížela paní redaktorka z Českého rozhlasu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Dobrý den.

Kritika, co kdyby jste použil při vyjadřování, jiná slova. ČJ jich má v zásobě více a nedají se zneužít.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Očekávaná rekonstrukce „Ostravského mrakodrapu" zřejmě začne koncem léta

22:09 Očekávaná rekonstrukce „Ostravského mrakodrapu" zřejmě začne koncem léta

Soukromý investor, jímž je společnost First Skyscraper, oznámil, že získal stavební povolení na komp…