Strakonice: Pivovarský ředitel a starosta poděkovali krásné miss za reprezentaci města

17.02.2023 12:59 | Tisková zpráva

Starosta města Strakonice Břetislav Hrdlička a ředitel Pivovaru Strakonice 1649, a.s. Dušan Krankus, poděkovali Kristýně Pavlovičové za to, jak reprezentovala Strakonice na celorepublikové soutěži krásy Miss Essens.

Strakonice: Pivovarský ředitel a starosta poděkovali krásné miss za reprezentaci města
Foto: Strakonice.eu
Popisek: Strakonice

Půvabná dvacetiletá dívka skončila druhá v konkurenci více než 9000 dívek z celé republiky. Českou republiku a Strakonice bude reprezentovat na celosvětové soutěži Miss Earth 2023, která se bude konat na podzim ve Vietnamu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Nebylo by užitečnější ministerstvo pro digitalizaci?

Spíš než pro sport? Proč se ptám vás, podle mě by to bylo něco pro vás. Škoda, že zřejmě nebudete ministr. Podle mě byste byl dobrý.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Olomouc: Trhy jsou zahájeny a vánoční strom září

19:44 Olomouc: Trhy jsou zahájeny a vánoční strom září

Olomoucký vánoční strom září, a to znamená jediné, olomoucké vánoční trhy jsou oficiálně zahájeny. L…