Šumperk: „Ješíšci“ vzali strom útokem

23.11.2020 17:39 | Zprávy

Strom splněných přání, který stojí v informačním centru na Hlavní třídě, je již značně prořídlý.

Šumperk: „Ješíšci“ vzali strom útokem
Foto: Archiv autora
Popisek: Šumperk, pohled z radniční věžě

Ze zhruba osmi desítek přání jich zbyly po jednom týdnu od zveřejnění už jen tři desítky. Ti, kdo chtějí splnit přání opuštěným dětem nebo holčičkám a klukům ze sociálně slabých rodin, by si měli pospíšit.

Každé přání má přiděleno pořadové číslo. Kdo si bude chtít přání zadat a stát se „ježíškem“, napíšete na e-mail ic@sumperk.cz. Pracovnice centra výběr následně potvrdí. E-maily se zpracovávají pouze v pracovní dny od 7:00 do 15:30 hodin.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Mgr. Lucie Potůčková byl položen dotaz

Spravedlnost

Nebylo by nejspravedlivější, kdybyste jako politici neměli imunitu? Proč ji nezrušíte? Podle mě tak se sebe děláte něco víc. Kdybyste neměli imunitu, tak by pak ani nemohla nastat situace, že někdo nebude vydán a vyšetřován. Co vy na to?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kroměříž každoročně vypravuje dvě až tři desítky sociálních pohřbů

16:09 Kroměříž každoročně vypravuje dvě až tři desítky sociálních pohřbů

Lidem, kteří nemají blízkou osobu, schopnou či ochotnou vypravit pohřeb, je podle zákona povinno vyp…