Třebíč: Jak se jezdí na náměstí v adventním a vánočním období

11.12.2021 17:02 | Tisková zpráva

Ačkoli nejsou na Martinském náměstí probíhat vánoční trhy, je sem vjezd zakázán. Všem, kromě držitelů parkovacích karet pro Hasskovu ulici a Martinské náměstí.

Třebíč: Jak se jezdí na náměstí v adventním a vánočním období
Foto: rep
Popisek: Třebíč

Ti sem od 2. prosince mohou vjet Hasskovou ulicí a zaparkovat, ale pouze na spodní straně Martinského náměstí. Horní strana, tedy prostor před farou a parkoviště za budovou městského úřadu, je do 6. ledna 2022 pro auta uzavřena.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Ing. Miloš Zeman byl položen dotaz

Vy současnému prezidentovi vyčítáte, že dělá klukovské vzdoroakce?

A co jste tedy dělal vy, když jste byl prezident? Vždyť vy jste do jmenování vlády a jednotlivých ministrů zasahoval mnohem víc. A proč? Podle mě za tím byly jen vaše osobní důvody, což je podle mě horší. Takže proč myslíte, že teď můžete moralizovat někoho jiného?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Děčín: Zelené nádoby pomohou s tříděním potravinářských olejů

20:36 Děčín: Zelené nádoby pomohou s tříděním potravinářských olejů

Město přišlo s novinkou, která má usnadnit občanům třídění odpadu a zároveň chránit životní prostřed…