Třebíč: Silnice na Velké Meziříčí se bude opravovat ve dvou etapách

24.08.2019 15:03 | Zprávy
autor: PV

Odbor dopravy a komunálních služeb Městského úřadu v Třebíči informuje řidiče o připravované uzavírce silnice č. II/360 směrem na Velké Meziříčí. Kraj Vysočina bude opravovat úsek silnice mezi Pocoucovem a křižovatkou se silnicí směrem na Nárameč.

Třebíč: Silnice na Velké Meziříčí se bude opravovat ve dvou etapách
Foto: rep
Popisek: Třebíč

První etapa začne v pondělí 26. srpna v 7:00 a bude trvat do 16. září do 24:00. Týká se úseku mezi Pocoucovem a křižovatkou se silnicí směrem na Trnavu. Objížďka pro vozidla do 7,5 tuny povede obousměrně přes Budíkovice, vozidla nad 7,5 tun budou ve směru z Velkého Meziříčí do Třebíče jezdit přes Nárameč, Valdíkov a Hostákov, ve směru z Třebíče do Velkého Meziříčí přes Vladislav, Smrk, Kojatín, Budišov a Nárameč.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Trapas

Nemyslíte, že je spíš až trapné, jak se vláda s prezidentem přetahuje? Já nechápu, proč věci, které fungovaly měnit a řešit místo toho, aby se řešilo to podstatné, co fakt tíží lidi?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kladno: Dny města hlásí vyprodáno

22:41 Kladno: Dny města hlásí vyprodáno

O letošní Dny města Kladna (11. – 13. 9.) je enormní zájem a rekordní rychlost, s jakou Kladeňáci vy…