Trutnovské zastoupení na udílení ocenění Swidnický Gryf 2016

01.11.2016 15:58 | Zprávy
autor: PV

Letos se uskutečnil již 12. ročník předávání cen Swidnický Gryf. Tato soutěž každoročně oceňuje nejvýznamnější podnikatele v polské Swidnici a jejím blízkém okolí. V rámci česko-polské spolupráce byly do soutěže nominovány trutnovské firmy KASPER KOVO, s. r. o., Davídek, s. r. o., a BOWLING – CENTRUM, s. r. o. Jako osobnost přeshraniční spolupráce byl oceněn Miroslav Vlasák, starosta Žacléře.

Trutnovské zastoupení na udílení ocenění Swidnický Gryf 2016
Foto: trutnov.cz
Popisek: Swidnický Gryf 2016

V rámci udržitelnosti projektu „Města Trutnov a Świdnica podporují podnikání“,  reg. č. CZ.3.22/2.1.00/13.03921, se každý rok koná slavnostní předávání ocenění Swidnický Gryf, které tak vyzdvihuje významné firmy a osobnosti v rámci česko-polské spolupráce. V kategorii „Nejlepší firma příhraničí“ získala sošku Swidnického Gryfa firma KASPER KOVO s. r. o. Na galavečeru byly oceněny i další dvě trutnovské firmy, a to Davídek, s. r. o., a BOWLING – CENTRUM, s. r. o.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Vláda

Tvrdíte, jak jako vláda fungujete efektivně. Co je efektivního na tom, že se váš předseda zabývá hlavně svým sporem s prezidentem? Není to tak dlouho, co i premiér musel řešit spor kolem nejmenování Turka. Já nevím, ale já si teda efektivitu představuji jinak.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jablonec nad Nisou: Město odkoupí bývalou poštu na sídlišti Šumava

22:05 Jablonec nad Nisou: Město odkoupí bývalou poštu na sídlišti Šumava

Zastupitelé projednali nabídku státního podniku Česká pošta na odkup dvou budov po zrušených pobočká…