Turnov: Nové ovocné stromy na Hruštici

18.11.2022 19:53 | Tisková zpráva

V sobotu 5. listopadu bylo v nově vznikajících Městských sadech Hruštice vysazeno dalších 35 ovocných stromů. Komunitní výsadby se zúčastnilo zhruba 30 lidí, často pomáhaly celé rodiny. Ještě jednou děkujeme všem, kdo se zúčastnili.

Turnov: Nové ovocné stromy na Hruštici
Foto: ceskolipsko.info
Popisek: Turnov

Zelený pás ovocných stromů na Hruštici po letošní výsadbě čítá už 83 jabloní i hrušní. První etapa sázení proběhla už v roce 2020, kdy bylo vysazeno celkem 48 ks stromů. 

Na místě tak do budoucna vznikne prostor pro oddych a rekreaci, a to i díky Vám, kdo se do komunitní akce zapojíte. Základem plánovaných sadových úprav budou volné travnaté plochy a sady propojené systémem cest. Studii řešení území zpracovala společnost AND, spol. s r. o.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Česká Lípa: Na webu města je vylepšená verze chatbota

22:42 Česká Lípa: Na webu města je vylepšená verze chatbota

Od března letošního roku najdete na titulní straně webu města mucl.cz v pravém dolním rohu ikonku, t…