Pravidelné jízdy cyklobusu, který vás bezpečně a zdarma dopraví z Labské stezky přes Bukov na Severní Terasu budou o týden prodlouženy. Poslední jízdu tak můžete využít o víkendových dnech 28. a 29. 9. 2019.
V neděli 29. 9. 2019 se navíc můžete zúčastnit zajímavé akce Podzimní zamykání Labské stezky v Církvicích. Od 10:00 do 15:00 si přijďte užít bohatý program. Ušlapat své vlastní smoothie si můžete na originálním fruitbiku. K dispozici bude bezplatný servis kol a městská policie bude mít připravené hravé bezpečnostně-preventivní aktivity. Den zpestří cyklojízda Českým středohořím na trase Litoměřice - Církvice a zpět. Cyklojízda je součástí závodu MTB Tour České středohoří a jedná se o nezávodní kategorii.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV