Město Ústí nad Labem letos pořídilo pro krizové situace lidí bez přístřeší iglou. K městu se přidali i další soukromí investoři, kteří tři iglou poskytli Oblastní charitě Ústí nad Labem. Iglou převzal ředitel Rostislav Domorák.
„Ústí nad Labem je mezi prvními městy v Česku, které tuto formu přístřešku nabízí lidem bez domova. Díky snadnému složení je jeho instalace velmi rychlá a může být tak použit tam, kde je jeho potřeba skutečně akutní,“ sdělil při předání náměstek primátora Tomáš Vlach.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku

