Návrh rozpočtu byl dlouhodobě projednáván a zpracován. „Rozpočet jsme navrhli tak, aby byl o předpokládané příjmy a to 50 mil. Kč navýšen oproti roku 2016. Máme aktuální informaci ze svazu města obcí, kde byla uveřejněna daňová kalkulačka. Předpokládáme příjmy vyšší o dalších 49 mil. Kč, Očekávám tedy, že tyto prostředky budou předmětem dnešní diskuze a budou padat návrhy na posílení některých částí tohoto rozpočtu,“ vyzvala primátorka Věra Nechybová zastupitele k předání návrhů změn. Hrozby a rizika, které vyvstaly z návrhu Sněmovny ve sněmovním tisku č. 412, 413, jsou také zažehnány. Město není tedy nuceno jet v rozpočtovém provizoriu z důvodu zadluženosti.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Článek obsahuje štítky
autor: PV
Na co podle vás tak strašně potřebujeme Ukrajince?
A jste nebo nejste pro jejich zařazení do českého sociálního sytému? Jaké konkrétní dávky by jim dávalo ANO, kdybyste byli ve vládě? A komu? Všem Ukrajincům?
Další články z rubriky
20:36 Roudnice nad Labem: V červenci probíhá čipování popelnic, přistavte tu svou
Po celý červenec probíhá čipování nádob na směsný odpad. Přistavujte prosím své popelnice v den svoz…
- 16:26 Zlín: V pondělí začne prohlídka všech komunikací
- 11:28 Tábor založí energetické společenství
- 7:33 Žatec: Město uvolnilo peníze na zajištění střechy sladovny Dreherova pivovaru
- 20:36 Karlovy Vary: Primátorka města přijala norského Chargé d´affaires
- 16:26 Plzeň: Festival Summer Circus oživí město