Ústí nad Labem poděkovalo dárcům krve koncertem

04.11.2015 16:38 | Zprávy
autor: PV

Statutární město Ústí nad Labem pozvalo 149 dárců krve na slavnostní večer do Severočeského divadla.

Ústí nad Labem poděkovalo dárcům krve koncertem
Foto: mag-ul.cz
Popisek: Letecký pohled na město Ústí nad Labem

Stovce držitelů Zlaté medaile profesora Jánského za čtyřicet odběrů krve, 42 držitelům Zlatého kříže Českého červeného kříže za osmdesát odběrů krve, 6 držitelům Zlatého kříže ČČK za sto dvacet odběrů krve a 1 držiteli Zlatého kříže ČČK za sto šedesát odběrů krve poděkoval MUDr. Jiří Madar, 1. náměstek primátorky.
Společně s Pavlínou Veselou z odboru školství, kultury, sportu a sociálních služeb magistrátu rozdali všem oceněným, kteří opakovaně darují krev bez nároku na příspěvek, pamětní listy a pozvali je na koncert oblíbených filmových melodií.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Děčín: Loni se vytřídilo více odpadu

16:46 Děčín: Loni se vytřídilo více odpadu

Rok po zavedení systému sběru tříděného odpadu Door to Door (D2D) hodnotí město jeho fungování pozit…