V České Lípy přibude 50 míst pro předškolní děti

27.03.2014 9:04 | Zprávy
autor: mucl.cz

Na vlně neustále se zvyšujícího počtu dětí, které chtějí rodiče umístit do mateřské školy, se stejně jako jiná města již několik let veze i Česká Lípa.

V České Lípy přibude 50 míst pro předškolní děti
Foto: ceska-lipa.info
Popisek: Česká Lípa

Již v minulosti proto město rozšířilo kapacitu například v MŠ na sídlišti Sever či Špičák. Stále je však nutné počet míst v českolipských školkách zvýšit. Hned padesát by jich mělo přibýt díky přestavbě v ZŠ a MŠ Jižní na Holém vrchu. Zadávací podmínky k této zakázce a k několika dalším schválili českolipští radní na svém březnovém zasedání.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Milan Krajča byl položen dotaz

Lítost nad Íránčany

Vy opravdu litujete diktátory a teroristy, kteří zabili svými teroristickými útoky stovky ne-li tisíce lidí? Režim, který neuznává základní lidská práva? Za co je litujete?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Frýdek-Místek: Strážníci nabízejí seniorům montáž bezpečnostních řetízků zdarma

16:21 Frýdek-Místek: Strážníci nabízejí seniorům montáž bezpečnostních řetízků zdarma

Také letos mohou senioři využít nabídku městské policie a nechat si zdarma nainstalovat na dveře bez…