Valašské Klobouky: Letní semestr Univerzity třetího věku bude o baroku

23. 1. 2019 10:01

Pro letní semestr byl zvolen kurz s názvem Barokní architektura v Čechách, při kterém se mohou účastníci formou videopřednášek vydat po vlastech českých a poznávat barokní stavby a jejich specifika. Přihlášky je možné doručit do 8. února.

Valašské Klobouky: Letní semestr Univerzity třetího věku bude o baroku
Foto: wikipedia
Popisek: Valašské Klobouky
reklama

Lidé seniorského věku a invalidní důchodci, kteří se chtějí vzdělávat, mají ještě možnost podat si přihlášku do letního semestru Virtuální Univerzity třetího věku. Přednášet se bude téma barokní architektury, a to jednou za dva týdny buď v úterý, nebo ve čtvrtek. Za absolvování semestru studenti obdrží pamětní list.

„Virtuální Univerzita třetího věku studentům umožňuje rozvíjet své znalosti v různých oborech. Pro letní semestr jsme zvolili kurz s názvem Barokní architektura v Čechách, při kterém se mohou účastníci formou videopřednášek vydat po vlastech českých a poznávat barokní stavby a jejich specifika,“ pozvala Jana Dorňáková, knihovnice a tutorka virtuálního vzdělávání.

Studium je určeno pro seniory nad 65 let a invalidní důchodce bez omezení věku. Přednášky probíhají v městské knihovně vždy v době od 9 do 11 hodin. Zájemci se mohou přihlašovat do 8. února, a to osobně, na e-mailu knihovna.klobouky@cmail.cz nebo telefonu 577 320 932.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Bohumín: Městští strážníci mají nové víceúčelové auto

8:36 Bohumín: Městští strážníci mají nové víceúčelové auto

Strážníci v Bohumíně se dočkali rozšíření vozového parku. Ke třem osobním zásahovým služebním automo…