Po rozkliknutí pak získáte podrobnou informaci o každém objektu včetně odkazu na příslušné ustanovení zákona. V poznámce je uvedeno, na koho se obrátit, pokud byste potřebovali do zvoleného objektu zasáhnout (například stavbou).
V menu u pravého okraje obrazovky lze nastavit, které druhy objektů budou zobrazeny (třetí ikona shora). Můžete si tak zobrazit i velkoplošná chráněná území (CHKO a národní parky) nebo území Natury 2000 (Ptačí oblasti a evropsky významné lokality). Kromě zájemců o ochranu přírody ocení pohled do této mapy také projektanti, kteří si potřebují ověřit, zda jimi projektovaný záměr není v kolizi s ochranou přírody.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Článek obsahuje štítky
autor: PV
Migrace
Dobrý den ! Sleduji polskou politiku. V poslední době je tam velká aféra . Německá policie vozí nelegální uprchlíky přes hranici do Polska a tam je ponechává. Nemají žádné doklady , pouze nějaké vypsané papíry. Polská policie a dokonce pohraniční straž máji asi příkaz nic nedělat. Po polských měste...
Další články z rubriky

19:44 Varnsdorf: Výstavba skateparku a volnočasového areálu míří do finále
Práce na novém skateparku a volnočasovém areálu v Západní ulici se blíží ke svému závěru. Stavba, kt…
- 16:47 Liberec: Pozor soutěž, aneb zatočme s cigaretovými nedopalky
- 13:34 České Budějovice: TZ Mateřinka E. Pittera bude mít novou střechu
- 10:46 Cheb: Týden naší městské policie
- 7:46 Znojmo: Načeratice čeká proměna. Připravuje se revitalizace návsi
- 22:42 Pardubice znovu oživí třídu Míru sousedskou večeří