Varnsdorf: Registrace na Silvestrovský běh 2019 jsou spuštěny

16.12.2019 16:42

Město Varnsdorf a Komise pro tělovýchovu a sport Rady města Varnsdorfu ve spolupráci s TJ Slovan Varnsdorf - oddílem atletiky vás srdečně zvou na 55. ročník Silvestrovského běhu a 24. ročník cyklistického závodu horských kol.

Varnsdorf: Registrace na Silvestrovský běh 2019 jsou spuštěny
Foto: varnsdorf.cz
Popisek: Varnsdorf
reklama

Město Varnsdorf a Komise pro vzdělávání, tělovýchovu a sport Rady města Varnsdorf vás srdečně zvou poslední kalendářní den v letošním roce, tj. 31. prosince, na 55. ročník Silvestrovského běhu a 24. ročník cyklistického závodu horských kol, které startují na náměstí E. Beneše. Běžecký závod se již tradičně uskuteční pro všechny věkové kategorie. Také letos budou pro nejmenší v areálu školní jídelny připraveny tvořivé dílničky.

Registrace do závodů je ale i tentokrát možná dvěma způsoby. Online přes internet nebo přímo na místě v den závodu. Při online registraci mají děti startovné zdarma. Pro ostatní kategorie je připravena zvýhodněná cena. Také letos dostane každý elektronickou čipovou časomíru, díky níž budou výsledky přesnější a zveřejnění rychlejší. Online registraci je možné vytvořit níže. Registrace přes internet bude uzavřena 24 hodin před konáním závodu. Důležité upozornění: V ?případě registrace přes internet je přesto nutné dostavit se do kanceláře závodu pro startovní číslo a čipovou časomíru.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Bohumín: Nájemníci s končící smlouvou na radnici spěchat nemusí

21:16 Bohumín: Nájemníci s končící smlouvou na radnici spěchat nemusí

Kvůli končícím nájemním smlouvám v městských bytech teď v Bohumíně není nutné běžet na radnici. Lidé…