Varnsdorf obnoví jednání s Krajskou zdravotní, a.s. ve věci zdravotní péče

24.01.2020 21:49

Rada města Varnsdorf se na svém 30. zasedání ve čtvrtek 23. ledna 2020 zabývala dopisem od Krajské zdravotní, a.s., která má zájem obnovit jednání s městem Varnsdorf a městskou nemocnicí.

Varnsdorf obnoví jednání s Krajskou zdravotní, a.s. ve věci zdravotní péče
Foto: varnsdorf.cz
Popisek: Varnsdorf
reklama

Vzhledem k tomu, že má město Varnsdorf od 9. ledna 2020 kompletně nové vedení, které nebylo součástí předchozích jednání, rozhodla Rada města Varnsdorf pozvat zástupce Krajské zdravotní, a.s. na nejbližší zasedání Rady města Varnsdorf, které proběhne ve středu 5. února 2020. Pozván bude také ředitel Nemocnice Varnsdorf Václav Jára.

„Na další zasedání rady pozveme zástupce Krajské zdravotní, a.s. a také ředitele místní nemocnice. Chceme si je všechny vyslechnout a podle toho se budou odvíjet další jednání,“ řekl po zasedání rady starosta města Roland Solloch.

„Chceme se připojit k ostatním obcím Šluknovského výběžku a vystupovat při řešení zdravotní péče jednotně. Na tom jsme se shodli při jednání se zástupci samospráv v pondělí. Na předchozích jednáních jsme ale nebyli a potřebujeme zjistit, jaká je situace. To z jednoho dopisu nelze zjistit, proto zástupce Krajské zdravotní, a.s. pozveme na další jednání rady města,“ doplnil místostarosta města Jiří Sucharda.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Litoměřice: Zemědělské družstvo Klapý darovalo nemocnici jablka

16:01 Litoměřice: Zemědělské družstvo Klapý darovalo nemocnici jablka

Netradiční pomoc litoměřické nemocnici dohodl starosta Ladislav Chlupáč s ředitelem Zemědělského dru…