Ve Vimperku se zaměří na rekonstrukce výtahů

24.03.2017 17:20 | Zprávy
autor: PV

Na opravy osobních výtahů v bytových domech se chce v následujícím období zaměřit Městská správa domů, s. r. o. Letos se chystá rekonstrukce výtahů v čp. 400 až 404 a také zahájení rekonstrukce výtahů v ulici K. Weise.

Ve Vimperku se zaměří na rekonstrukce výtahů
Foto: Vimperk.cz
Popisek: Vimperk

Město Vimperk vlastní celkem 58 bytových objektů, o které se stará Městská správa domů. Více než dvacítka z nich byla v posledních patnácti letech zateplena. Všechny panelové domy mají nová okna a vchodové dveře. Většina má také opravenou střechu a šest objektů zdobí nové balkony.

V domě čp. 194 bylo vybudováno 10 bytů a v šesti domech byla zrekonstruována většina bytových jader. V domě čp. 393 slouží čtvrtým rokem nový výtah a vyměněny jsou vnitřní elektroinstalace u více než 30 procent všech městských bytů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Vít Rakušan byl položen dotaz

Hazardování

Jak přesně dle vašeho vyjádření stát hazarduje s bezpečím dětí i stabilitou zdravotního pojištění? Mimochodem podle mě je toho víc, s čím hazarduje.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vyškov pokračuje v péči o sakrální památky

22:42 Vyškov pokračuje v péči o sakrální památky

Každé zpevnění soklu, oprava klempířských prvků, zalepení praskliny, očištění kříže či obnova písma …