Vsetín: Město v říjnu otevře dotační program sport

12.07.2024 22:28 | Tisková zpráva
autor: PV

Na červnovém zasedání zastupitelé města Vsetína schválili dotační program pro oblast sportu na rok 2025. Předpokládaný objem finančních prostředků, které se v jeho rámci rozdělí, by měl činit 15 milionů korun s tím, že dalších 2,5 milionu korun bude vyčleněno jako rezerva na pokrytí mimořádných výdajů sportovních organizací.

Vsetín: Město v říjnu otevře dotační program sport
Foto: Hans Štembera
Popisek: Dolní náměstí ve Vsetíně

V oblasti sportovních grantů musí žadatelé odevzdat žádosti v období od 1. do 31. října. Poté se jimi bude zabývat rada města a následně zřejmě v průběhu prosince zastupitelstvo.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Ondřej Lochman, PhD. byl položen dotaz

Kamiony

To, že přetížené kamiony ničí naše silnice, to neříkáte žádnou novinku, a že na to upozorňujete přeci nic neřeší, spíš se ptám, co s tím hodláte udělat, pokud něco? Protože politik nejste první den, tak proč jste nenavrhl něco, co by problém vyřešilo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Znojmo pokračuje v modernizaci škol

22:41 Znojmo pokračuje v modernizaci škol

Město Znojmo pokračuje v systematickém rozvoji svých škol. Rada města schválila další projekty, kter…