Vsetín: Nové parkoviště uleví centru města

20.10.2012 18:20 | Zprávy

Koncem října budou mít řidiči ve Vsetíně k dispozici dalších přibližně 40 parkovacích míst. Po úspěšných jednáních s Českými drahami se totiž městu podařilo pronajmout si pozemek mezi chodníkem kolem Nádražní ulice a bývalou železniční vlečkou do Jasenic, kde bude vybudováno provizorní neplacené parkoviště.

Vsetín: Nové parkoviště uleví centru města
Foto: Hans Štembera
Popisek: Dolní náměstí ve Vsetíně

Koncem října budou mít řidiči ve Vsetíně k dispozici dalších přibližně 40 parkovacích míst. Po úspěšných jednáních s Českými drahami se totiž městu podařilo pronajmout si pozemek mezi chodníkem kolem Nádražní ulice a bývalou železniční vlečkou do Jasenic, kde bude vybudováno provizorní neplacené parkoviště.

Na tuto plochu jsou v těchto dnech v délce 160 metrů dodavatelskou firmou instalovány prefabrikované rozebíratelné dílce oddělující budoucí parkoviště od kolejiště. Instalace těchto prvků byla podmínkou Drážního úřadu v Olomouci pro další využití prostoru jako parkovací plochy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

Příspěvky z EU na ukrajince

JAK JE MOŽNÉ, ŽE ČR NEDOSTÁVÁ Z EU PŘÍSPĚVKY NA UKRAJINCE TAK JAKO ZÁPAD EVROPY NA IMIGRANTY

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Žatec: Skatepark pod dohledem

22:41 Žatec: Skatepark pod dohledem

Bezpečnost, ochrana veřejného majetku a větší pocit jistoty pro návštěvníky. To jsou hlavní důvody, …