Vsetín ocenil osobnosti neziskového sektoru a filantropy

08.05.2015 21:20 | Zprávy

Tradiční setkání neziskových organizací s vedením města Vsetín, jehož členové jim poděkovali za přínosnou práci v nejrůznějších oblastech života, proběhlo ve středu 15. dubna v prostorách Podnikatelského inkubátoru Maštaliska.

Vsetín ocenil osobnosti neziskového sektoru a filantropy
Foto: Hans Štembera
Popisek: Dolní náměstí ve Vsetíně

Během slavnostního odpoledne zástupci radnice ocenili Osobnosti neziskového sektoru v oblasti sociální, kulturní a sportovní za rok 2014 a udělili také Cenu za firemní filantropii za uplynulý rok.

Vždy jednou ročně pořádá vedení města setkání se zástupci neziskových organizací, které působí v oblasti sociálních, kulturních, sportovních a společenských aktivit, aby jim vyjádřilo svůj dík za přínosnou práci. „Vám všem bych chtěla poděkovat za to, že tady jste. Vy dáváte městu život a život je to nejcennější. Vy zkvalitňujete život našich obyvatel, a to je mnohdy k nezaplacení. Město může být sebekrásnější, může mít nádherné budovy, jakmile nebude živé, nebude existovat. Moc vám všem děkujeme a přejeme vám hodně síly ve vaší práci,“ uvedla zástupcům neziskových organizací místostarostka Simona Hlaváčová.

Ocenění Osobnost neziskového sektoru je již podeváté udělována tomu, kdo se dlouhou dobu podílí na budování a rozvoji občanské společnosti a neziskového sektoru.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Proč odmítáte zveřejnit celou vaší bakalářskou práci?

A jak je možné, že k ní vůbec není veřejný přístup? To by přeci měl být, a to u všech prací nejen vašich a těch bakalářských. A na jaké škole jste vystudovala magistra? Co vím, tak školu, na které jste dělala bakaláře ministerstvo zrušilo

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Znojmo: Základní škola získala dotaci 30 milionů na rozsáhlou modernizaci

22:42 Znojmo: Základní škola získala dotaci 30 milionů na rozsáhlou modernizaci

Základní škola náměstí Republiky uspěla se svou žádostí o dotaci v rámci Integrovaného regionálního …