Vsetín v areálu ELIM na Jasence opraví oplocení

26.09.2013 7:35 | Zprávy

V nejbližších dnech budou zahájeny stavební práce v areálu ELIM (bývalá škola) na Horní Jasence. Za více než 600 tisíc korun (bez DPH) zde vyroste nové oplocení a obnovy se dočká i opěrná zeď.

Vsetín v areálu ELIM na Jasence opraví oplocení
Foto: Hans Štembera
Popisek: Dolní náměstí ve Vsetíně

V nejbližších dnech budou zahájeny stavební práce v areálu ELIM (bývalá škola) na Horní Jasence. Za více než 600 tisíc korun (bez DPH) zde vyroste nové oplocení a obnovy se dočká i opěrná zeď.

Důvodem k opravě opěrné zídky a plotu je jejich havarijní stav. „Díky masivnímu průsaku vody ve spodní části musíme kamennou zeď vybourat. Následně dojde k odkopu zeminy, odvedení prosakující vody a stavbě nové opěrné zdi. V horní části dojde pouze k opravě stávající zdi formou výměny zvětralých kamenů, vyčištění spár a novému vyspárování. Po celé délce zídky pak bude osazeno nové oplocení,“ popsal průběh stavebních prací Stanislav Pavelec, III. místostarosta města.

Zhotovitel stavby firma JASY Vsetín s.r.o. má dle smlouvy na realizaci ode dne převzetí staveniště 60 dnů. Práce by tedy měly skončit začátkem listopadu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Vít Rakušan byl položen dotaz

Nezvolení

Dobrý den pane poslanče. Stěžujete si, že jste nebyl zvolen do funkce místopředsedy poslanecké sněmovny díky vládním poslancům. Můžete mi vysvětlit, proč Vás nevolilo víc než 20 poslanců z vašeho spektra ?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Litoměřice: Město plánuje navýšení počtu kontejnerů na textil a jedlý

7:46 Litoměřice: Město plánuje navýšení počtu kontejnerů na textil a jedlý

Město Litoměřice plánuje v?blízké doby navýšit množství kontejnerů na separovaný odpad. Konkrétně má…