Vsetínská zvuková knihovna oslavila 20. narozeniny

03.06.2012 11:34 | Zprávy

Své kulatiny oslavila zvuková knihovna 10. května ve společenském sále Masarykovy veřejné knihovny Vsetín. Poblahopřát k jubileu jí přišla řada gratulantů, mezi kterými byl i dlouholetý člen Sjednocené organizace nevidomých a slabozrakých ČR – SONS Jaroslav David a také místostarosta města Petr Kořenek.

Vsetínská zvuková knihovna oslavila 20. narozeniny
Foto: Hans Štembera
Popisek: Dolní náměstí ve Vsetíně

Své kulatiny oslavila zvuková knihovna 10. května ve společenském sále Masarykovy veřejné knihovny Vsetín. Poblahopřát k jubileu jí přišla řada gratulantů, mezi kterými byl i dlouholetý člen Sjednocené organizace nevidomých a slabozrakých ČR - SONS Jaroslav David a také místostarosta města Petr Kořenek.

„Velmi si cením, že máme v našem městě tuto službu. Myslím si, že zrakové postižení je jedno z těch, které možnosti člověka, jako lidské bytosti, omezuje. Je důležité, abychom v maximální míře přispěli k vytvoření rovných podmínek pro využívání všeho, co naše město nabízí. Proto město Vsetín tyto aktivity vítá a podporuje, “ uvedl tuto oslavu Petr Kořenek, II. místostarosta města.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Sebedestrukce EU

Musím vám dát za pravdu, že EU vede sebedestrukční politiku. Vrtá mi ale hlavou, jak je to možné? Kdo to řídí? To jsou všichni tak mimo nebo jim je jedno, co s námi bude?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Očekávaná rekonstrukce „Ostravského mrakodrapu" zřejmě začne koncem léta

22:09 Očekávaná rekonstrukce „Ostravského mrakodrapu" zřejmě začne koncem léta

Soukromý investor, jímž je společnost First Skyscraper, oznámil, že získal stavební povolení na komp…