Žáci z Plzně a Žiliny vystavují v Bílém nároží

07.03.2012 12:58 | Zprávy
autor: plzen.eu

Výstavu výtvarných prací svých žáků a žáků partnerské školy v Žilině s příznačným názvem Společně do světa čar a fantazie uspořádala 14. základní škola na Doubravce. Vernisáž se uskutečnila v úterý odpoledne v atriu měšťanského domu Bílé nároží.

Žáci z Plzně a Žiliny vystavují v Bílém nároží
Foto: plzen.eu
Popisek: Plzeňská radnice

„Plzeň a Žilina jsou partnerská města. Krásná přátelství, která mezi sebou navázaly děti z obou škol, jsou zárukou toho, že partnerskými městy budou i v budoucnu,“ uvedla při slavnostním zahájení náměstkyně primátora Eva Herinková.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ivan Bednárik, MBA byl položen dotaz

Doprava

V těch vašich plánech (https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Ministr-Bednarik-Chceme-dat-obcanum-konkretni-vysledky-792823) postrádám zlepšení kvality silnic, dočkáme se někdy něčeho takového? Problém se jen umocňuje.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Žatec: Skatepark pod dohledem

22:41 Žatec: Skatepark pod dohledem

Bezpečnost, ochrana veřejného majetku a větší pocit jistoty pro návštěvníky. To jsou hlavní důvody, …