Začnou úpravy největšího jihlavského sídliště

06.04.2014 19:16 | Zprávy

Rada města Jihlavy dnes schválila vyhodnocení nabídek veřejné zakázky na stavební práce akce „Revitalizace sídlišť na území města Jihlavy – ul. Březinova, Na Kopci, Demlova“.

Začnou úpravy největšího jihlavského sídliště
Foto: Archiv
Popisek: Jihlava

Odhadované náklady podle projektu byly asi 40,5 milionu korun, z výběrového řízení vzešla nejnižší nabídka 25,7 milionu korun bez DPH, kterou podala společnost PSJ, a.s. Na akci město získalo dotaci z Regionálního operačního programu.

Revitalizace sídliště, kde žije asi deset tisíc lidí, proběhne v šesti oblastech – cesty pro pěší, parkování, zeleň a mobiliář, dětská hřiště, cyklodoprava a kontejnerová stání. Zahájení se předpokládá na květen 2014, hotovo bude do konce března 2015.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: jihlava.cz

Ing. Jan Bartošek byl položen dotaz

K čapímu hnízdu

Dobrý den, podle mě je hlavní problém v tom, že kauza po tolika letech nebyla uzavřena, vás tento fakt neznepokojuje? Padni komu padni, ale aby jak je možné se soudy tak vlečou? To není jen tento případ

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pelhřimov: Výsledky archeologického průzkumu na Masarykově náměstí

13:05 Pelhřimov: Výsledky archeologického průzkumu na Masarykově náměstí

Archeologický průzkum přinesl řadu objevů, které rozšiřují poznání o historickém vývoji samotného ce…