Zahraniční inspirace pro Jeseník

28.11.2021 19:09 | Tisková zpráva
autor: PV

V minulém týdnu navštívilo vedení města s městským architektem, vedoucí oddělení strategického rozvoje a cestovního ruchu, ředitelem ZŠ Jeseník a ředitelem VLL Jeseník polskou Nysu. Konkrétně Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie.

Zahraniční inspirace pro Jeseník
Foto: wikipedia
Popisek: Pohled na Jeseník.

Vysoká škola v Nyse, která je od Jeseníku vzdálena 40 kilometrů, nabízí bakalářské a magisterské studium i pro středoškolské studenty z Jesenicka. Studovat lze třeba architekturu, informatiku, kosmetologii, záchranářství nebo vnitrostátní bezpečnost, a to v blízkosti domova.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Bartoš: Vláda připravila samoživitele a seniory o podporu v bydlení

Jak jako? Víte, mě to přijde, že se téma bydlení jako problém jen omílá, ale v podstatě se pro lidi nic nemění a je dostupné čím dál míň – kapacitně i finančně, pro většinu lidí nejen pro samoživitele nebo seniory.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kopřivnice dostala padesátimilionovou dotaci

22:09 Kopřivnice dostala padesátimilionovou dotaci

V Kopřivnici bude letos zahájena historicky největší investiční akce v dějinách města, a to dlouho o…