Závod Znojmo Extreme 790 letos podpoří autisty, registrace se spouští 1. června

31.05.2020 10:57 | Zprávy
autor: PV

Oblíbený charitativní závod ve výběhu na radniční věž – Znojmo Extreme 790, který se letos koná již popáté, podpoří tentokrát děti s autismem. Kdo tak chce zažít skvělý závod plný adrenalinu a zábavy a ještě pomoci dobré věci, měl by si do kalendáře poznamenat nejen datum 20. června, kdy se závod koná, ale i pondělí 1. června, kdy bude spuštěna registrace.

Závod Znojmo Extreme 790 letos podpoří autisty, registrace se spouští 1. června
Foto: znojmocity.cz
Popisek: Letecký pohled na centrum města Znojmo

Účastníci se letos mohou těšit i na speciální medaile, na které si budou moci nechat vygravírovat své jméno a čas. Jubilejní pátý ročník s sebou nese symboliku už při registraci. Ta se spustí v 5:00 ráno. „Určitě doporučuji s registrací na závod neotálet, protože vloni se startovní listina zaplnila za 90 minut,“ připomíná Jan Grois, starosta města a tradiční účastník závodu.

Startovné, které je 1000 korun za tým, putuje Asociaci rodičů a přátel zdravotně postižených dětí v ČR, z.s., Klubu Buďme v tom spolu, který sdružuje znojemské rodiče a děti s autismem. „Znojmo Extreme 790 je skvělá akce, která má výbornou atmosféru a ještě dobrého charitativního ducha. Jsem moc ráda, že se letos můžeme zapojit a že takto můžeme upozornit na problematiku dětí trpících autismem. Předem moc všem děkujeme za podporu a pomoc,“ říká Petra Lurská, předsedkyně klubu. Klub se také plánuje aktivně zapojit a sestavit soutěžní tým.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Rozhodnutí soudů

Když se vám rozhodnutí soudů nelíbí, tak je znevažujete a vlastně tím podrýváte důvěru v soudy. Nestačí, že je mizivá důvěra v politiky? Proč ještě rozvracet důvěru v soudy? Dokážete uznat, že soudy rozhodly správně, i když se vám to nelíbí? Co je teda pro mě zarážející je ne rozsudek, ale to, že by...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Karlovy Vary: Diskuse o budoucnosti karlovarského teplárenství

7:27 Karlovy Vary: Diskuse o budoucnosti karlovarského teplárenství

Město Karlovy Vary zve k diskusi, týkající se přechodu města na moderní a ekologické zdroje energie.…