Zlín: Registr vozidel funguje. Má ale stále "mouchy"

13.07.2012 11:28 | Zprávy

Nový centrální registr vozidel funguje každým dnem lépe, k plné funkčnosti má ale stále daleko. Takový mají poznatek z jeho pětidenního užívání úředníci oddělení evidence motorových vozidel odboru občansko–správních agend magistrátu. Přetrvávající potíže přitom nejdou na vrub města, ale ministerstva dopravy, které registr v pondělí 9. července spustilo.

Zlín: Registr vozidel funguje. Má ale stále "mouchy"
Foto: zlin.eu
Popisek: Letecký pohled na centrum města Zlín

Každým dnem je patrné postupné zlepšování. Obecně lze konstatovat, že většinu základních operací v registru již lze provést, například změnu vlastníka vozidla nebo registraci nového vozidla," prohlásil Antonín Šrajer, vedoucí odboru občansko–správních agend magistrátu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Zlin.eu

Mgr. Vít Rakušan byl položen dotaz

Výjimka z migračního paktu

Zajímalo by mě, jak dlouho bude pro nás platit ta výjimka? Kdo a na základě čeho rozhodne o jejím skončení? A znamená to, že je podmíněna tím, že budeme přijímat uprchlíky z Ukrajiny?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Karlovy Vary: Rekonstrukce skončila, lávka na cyklostezce už je opět v provozu

16:21 Karlovy Vary: Rekonstrukce skončila, lávka na cyklostezce už je opět v provozu

Rozsáhlá obnova lávky na Cyklostezce Ohře pod průtahem městem v Rybářích byla úspěšně dokončena.