Zlín: U Sokolovny vzniká nový sportovní areál

29.07.2024 22:41 | Tisková zpráva
autor: PV

Statutární město Zlín pokračuje ve vylepšování sportovišť. Ve fázi přípravy je rekonstrukce skateparku Bartoška, který má vzniknout v příštím roce. Aktuálně vrcholí práce na vzniku zcela nového, víceúčelového sportovního areálu na místě bývalých hřišť u Sokolovny.

Zlín: U Sokolovny vzniká nový sportovní areál
Foto: zlin.eu
Popisek: Zlín, ilustrační foto.

Nový areál se třemi sportovišti bude hotov do konce října, předpoklad zahájení užívání je říjen nebo listopad. „Na místě původního tenisového hřiště vznikne po rozšíření plocha s umělým trávníkem pro malou kopanou. Pro házenou a další sporty pak budou určena hřiště s víceúčelovým sportovním tartanem,“ uvedla náměstkyně primátora pro oblast mládeže, tělovýchovy a sportu Jana Bazelová.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Větrné elektrárny

Já proti nim ani nic nemám, ale myslíte, že u nás budou k něčemu? Že tu na ně jsou klimatické podmínky? Podle mě jich pár mít můžeme a máme, ale rozšiřovat je ve velkém myslím nebude mít žádný efekt, protože tu prostě ty podmínky pro jejich provoz nejsou.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kroměříž: Biocentrum v Bílanech přinese novou zeleň

16:21 Kroměříž: Biocentrum v Bílanech přinese novou zeleň

Kroměřížská radnice založí v lokalitě Přední pastviska v místní části Bílany nové biocentrum na ploš…