Zlín: U urgentního příjmu Baťovy nemocnice vzniknou zastávky MHD

23.06.2024 11:17 | Tisková zpráva
autor: PV

Na významné zlepšení dostupnosti Krajské nemocnice T. Bati veřejnou dopravou se mohou těšit cestující MHD od 1. července 2024. Na Havlíčkově nábřeží ve Zlíně v blízkosti Krajské hygienické stanice a ordinací urgentního příjmu Krajské nemocnice T. Bati vzniknou nové zastávky s názvem „Baťova nem. - pohotovost“. Budou zde zastavovat autobusy linky č. 38, které tudy dosud projížděly bez zastavení.

Zlín: U urgentního příjmu Baťovy nemocnice vzniknou zastávky MHD
Foto: zlin.eu
Popisek: Zlín, ilustrační foto.

„Pacientům či návštěvníkům pacientů to zkrátí docházkovou vzdálenost do východní části areálu nemocnice, a to nejen z centra Zlína, ale také přímo od odstavného parkoviště u nového mostu přes Dřevnici a železniční trať v Přílukách,“ uvedl vedoucí dispečer Jan Tesař. Dopravní společnost Zlín – Otrokovice tak vyšla vstříc požadavkům cestujících i vedení nemocnice.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Michal Zuna byl položen dotaz

Armáda

Podle vás byly peníze za vaší vlády vykládány na obranu efektivně? Co vím, tak jste peníze na armádu dávali i za jiné věci než za armádu nebo se nakupovaly předražené věci. Já nejsem proti navyšování výdajů, ale mám pochybnosti, zda jsou vynakládány efektivně.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mladá Boleslav: Na Krásné louce bude opět Čarodějnický rej

7:14 Mladá Boleslav: Na Krásné louce bude opět Čarodějnický rej

Tradiční Čarodějnický rej se bude konat ve čtvrtek 30. dubna na Krásné louce.