Zlín: Udělali jste velký kus práce, uslyšeli ředitelé a ředitelky škol

29.11.2015 7:28 | Zprávy
autor: PV

Děkujeme, uslyšeli od představitelů města ředitelé a ředitelky základních a mateřských škol a DDM Astra na tradičním setkání v obřadní síni radnice.

Zlín: Udělali jste velký kus práce, uslyšeli ředitelé a ředitelky škol
Foto: zlin.eu
Popisek: Zlín, ilustrační foto.

„Ve školách tráví děti třetinu dne, máte tak značný podíl na jejich výchově a směřování. Během roku jste udělali velký kus práce a my vám za ni děkujeme,“ řekl primátor Miroslav Adámek a všem přítomným popřál co nejklidnější předvánoční čas.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Proč vás, potažmo nás má v Bruselu zastupovat nějaký Slovák?

To to pěkně začíná. Proč jste si toho na sebe nabral tolik, když to evidentně nezvládáte? A kdy už to rozseknete s tím Turkem? Nebylo by nejjednodušší, kdybyste místo něj nominovali prostě někoho jiného?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hradec Králové: Velkolepá show i tradiční čočková polévka, město chystá První den spolu

7:17 Hradec Králové: Velkolepá show i tradiční čočková polévka, město chystá První den spolu

V Hradci Králové vrcholí přípravy tradiční akce První den spolu, která se koná na Nový rok na Velkém…