Znojmo: Do práce na kole startuje!

22.04.2017 9:28 | Zprávy
autor: PV

Až do 30. dubna se mohou všichni registrovat do soutěže Do práce na kole, do které se třetím rokem ve spolupráci se spolkem Cyklo Klub Kučera Znojmo zapojuje i město Znojmo. Jedním z tradičních účastníků projektu bude i starosta Znojma Vlastimil Gabrhel. „Když jsem ve Znojmě, snažím se do práce na kole jezdit co možná nejčastěji. Bohužel trávím pracovní dny i v Poslanecké sněmovně v Praze a Praha je přece jen trochu daleko. Budu se ale snažit, abych svému týmu byl přínosem a do práce v květnu jezdil tak často, jak jen to půjde,“ říká s úsměvem starosta Vlastimil Gabrhel.

Znojmo: Do práce na kole startuje!
Foto: znojmocity.cz
Popisek: Letecký pohled na centrum města Znojmo

Oficiálním zahájením kampaně ve Znojmě bude Májová vyjížďka v pondělí 1. května. Zároveň se touto tradiční akcí zahajuje cyklistická sezóna v regionu.  Sraz je na cyklostezce u Nové lékárny na náměstí Komenského v 9:00 hodin. Odjezd na spanilou jízdu městem je v 9:30 hodin.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Mohu vás požádat o vyjádření?

Je to, co píše Rajchl pravda? U něj jeden nikdy neví. A jestli ano, jak to vysvětlíte? Děkuji https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Rajchl-PRO-Kontrakt-Fialovy-vlady-je-nejhorsi-na-svete-791747 Děkuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pelhřimov: Oprava zimního stadionu začne na jaře

22:09 Pelhřimov: Oprava zimního stadionu začne na jaře

Zahájení rozsáhlé modernizace stadionu v současné době brání zpoždění na straně energetické společno…