Znojmo: "Sama doma" odvysílá pořad ze zdejší vodárny

08.06.2016 8:32 | Zprávy
autor: PV

Poslední vysílání oblíbeného pořadu Sama doma před prázdninami, které bude tento pátek 10. června, proběhne přímo ze Znojma. Pokud vydrží krásné počasí, vysílat se bude přímo z venkovního centra Stará Vodárna u řeky Dyje. Tématem pořadu je totiž léto na vodě. V případě nepříznivého počasí bude živě vysíláno z budovy vodárny.

Znojmo: "Sama doma" odvysílá pořad ze zdejší vodárny
Foto: znojmocity.cz
Popisek: Letecký pohled na centrum města Znojmo

Mezi hosty pořadu Sama doma budou mj. místostarosta Jan Grois a vedoucí Vodáckého oddílu Neptun David Gros, kteří budou společně zvát diváky ke sjíždění řeky Dyje, jež je ideálním výletním cílem pro rodiny s dětmi. Ředitel Znojemské Besedy František Koudela zase diváky pozve na kulturní akce konané ve Znojmě, mluvit bude i o Vinobusu VOC Znojmo a o Znojemském historickém vinobraní. V pořadu se představí také červencový Hudební festival Znojmo, jehož je Česká televize mediálním partnerem.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Žatec: Skatepark pod dohledem

22:41 Žatec: Skatepark pod dohledem

Bezpečnost, ochrana veřejného majetku a větší pocit jistoty pro návštěvníky. To jsou hlavní důvody, …